Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudok tanulni írni bal...

Reginatelek2002 kérdése:

Megtudok tanulni írni bal kézzel is?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy jobb kezes vagyok, és van olyan ember (pl. az angol tanárom is) aki mind két kezével tud írni. Tehát ha nagyon sokat gyakorlok akkor van esély rá hogy bal kézzel is tudok majd írni?

2015. okt. 10. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tudok mindkát kezemmel írni, szóval csak gyakorlás kérdése.
2015. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudsz tanulni de persze nem olyan tokéletesen mint jobb kézzel, és ez nagyon hossszú idő én 1 egész napot gyakoroltam hogy ne kelljen hónapokig gyakorolni és már nagyon jól ment,másnapra ugyan olyan volt mintha nem gyakoroltam volna. Van akinek egy év is beletelik valakinek csak 3 hónap de akkor is hosszú idő, de ezt gondolom tudod. Akik mind a kettő kezükkel tudnak írni lehet úgy születtek vagy kiskorában bal kezes volt csak átszoktatták aztán újra megtanult ballal is vagy sokáig gyakorolt :D de idővel biztosan meg tudsz tanulni bal kézzel is írni ha nagyon hosszú idő is. Gondolj bele van aki úszni nem tud van aki biciklizni de mégis meg tud tanulni csak idő kell hozzá. Vegyél elő egy füzetet és írj amit csak tudsz legyen ez betű szám mondat vagy rajz de mindet gyakorold és menni fog, csak a jobb kezedet ne hanyagold,azzal is írj mert aztán azzal nem fogsz tudni írni mert bal kézzel máshogy kell és azt szokod meg :D
2015. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :)
2015. okt. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!