Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok olyan oldalakat...

Tudnátok olyan oldalakat mutatni ahol a kezdetektől középfokig megtudok tanulni angolul?

Figyelt kérdés
van egy hónap szabadidőm és hasznosan szeretném eltölteni. a google segítségével millió oldalt találtam de valami olyat akarok amit ajánlani tudtok, hogy ez ténylegesen hasznos
2015. jan. 13. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Duolingo.com

Nekem bevált. Angolul valamennyire tudtam előtte is, közép vizsgám is volt de mégis jó volt gyakorolni, rég elfeledett dolgokat felszínre hozni és még egy kis újat is tanultam.

Most épp angol nyelven tanulok rajta spanyolul hobbiból meg abból a célból, hogy kíváncsi vagyok hova lehet jutni kizárólag a duolingo által. Tudod nekem a spanyol teljesen ismeretlen volt előtte, ezért jó ezen a nyelven tesztelni, hiszen teljesen biztos, hogy minden amit tudok az a duolingonak köszönhető. És mivel látom, hogy jól működik, ezért én elégedett vagyok vele nagyon is.

2015. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!