Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy segítségre lenne szüksége...

Nagy segítségre lenne szükségem. Haldoklik a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves lány vagyok, koromhoz viszonylag érettnek tartom magam és a többiek is így állnak hozzám. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a barátom 18 éves, és nem érzem hogy szeret. Tehát eddig nagyon jól elvoltunk és mindig együtt voltunk, de mára már nem is igazán beszélünk. Találkozni találkozgatunk, de akkor is megnézünk egy filmet én szeretgetem (simogatom, kényesztetem), de ő nem nagyon tesz semmit. Mondja, hogy szeret,de ezt bizonyítania is kéne. Aztán most benyögte hogy 'nem kap levegőt' és kevesebbet akar találkozni. Na most ez nekem nagyon rossz , mert állandóan megbánt és észre sem veszi, hogy rossz kedvem van, de ha észre veszi sem nagyon érdekli. Nekem így is kevés az a szeretet amit kapok tőle, de most még ráadásul kevesebbet is fogom látni... Szerintetek mit tegyek? Válaszotokat Köszönöm!

2015. okt. 11. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Világosan jelezte, hogy nem kellesz neki. Biztos, hogy pont utána akarsz rohangálni? Hagyd a fenébe.
2015. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki is emelte, hogy kellek neki és nem akarok szakítani csak levegő kell neki. Szerintetek sok volt 7-ből 5x találkozni? Szerintem nem, és egy kicsit fáj is, hogy nekem már akkor hiányzik amikor elköszön ő pedig még levegőt akar.
2015. okt. 11. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Kellesz neki a frászt. Biztos jó néha a "kényesztetés" de ennyi - le sem szarná, ha nem lennél. Hagyd ott, keress olyasvalakit, aki nem néz levegőnek.
2015. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!