Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitségre lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitségre lenne szükségem! Az én hibám miatt megromlott a kapcsolatom a barátommal. Hogy érhetném el h újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt összejöttem egy pasival akit nagyon szeretek,de nekem itthol gondjaim voltak és mivel nem nagyon tudtam elszabadulni ezért nem tudtunk találkozni a pasimmal.5 nappal ezelőtt szakitott velem mert már állitólag nem szeret.Én nagyon szeretem és ezt a kapcsolatot helyre szeretném hozni.:33
2014. máj. 4. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy ízlik, amit főztél?
2014. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itthol? Hol, drága?


Egy hónap alatt halálosan beleszerettél? Juj, szegény.


Komolyodj meg.

2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
Hány éves vagy 15? Nőj fel!
2014. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem közelíteném meg ezt ilyen rosszindulatúan. Rendben drágám, tetszik a pasi jófej stb. De tényleg egy hónap után nem beszélünk szerelemről. Drágám lehet, hogy arról van szó, hogy nem kötődött hozzád eléggé. Vagy csak egy pasi akinek kellett egy hónapra valaki akit hülyíthet, vagy trófeának h a haverok között "nekem ennyi csajom volt stb". Van olyan, hogy kedvelünk valakit de nem szeretünk belé így véget vetünk valaminek. Az, hogy nem tudtál vele találkozni nem a te hibát. így sikerült. ha kötődött volna hozzád annyira megérti.

És látom én az írásmódon, hogy tényleg fiatalka lehetsz (én sem vagyok ám sokkal idősebb) Azt lepontoznám h hányéves vagy 15? nőlj fel. Majd felnősz.Nekem 12 évesen kellett felnőnöm vagy talán korábban. De neked nem kell. majd megtanulsz mindent. De ami a legfontosabb. 1 hónap után ne szaladj valaki után... Nem éri meg. És nem kell azért lefeküdnöd egy pasival mert az menő, vagy, hogy ne veszítsd el. Nem tudom azóta mi történt, de ezt gondold át.

2014. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!