Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na, milyen a Kispesti Deák...

Na, milyen a Kispesti Deák Ferenc gimi? :D

Figyelt kérdés
Milyen a suli? Jó a tanítás?

#gimnázium #Ferenc #vélemyének.
2015. okt. 11. 20:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Jó suli. Jó a tanítás. Szeretem. <3 :) 15/L
2015. nov. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök neki, jövőre én is odajelentkezek, legalábbis megpróbálok, nem sok remény fűz ugyanis. Médiára szeretnék járni:) Esetleg nem hallottál róla valamit, jó-e vagy rossz, milyenek a médiás osztályba járó emberek?:)
2015. nov. 1. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia:Dd

Én nyelvi előkészítős vagyok és nagyon szeretem az iskolát:D A mostani médiások jófejek bár nem annyira szoktam velük lógni:D A legtöbb tanár jól tanít és jófej, de hát azért vannak idegesítőek is. (hol nincsenek) Sok sikert hogy felvegyenek!:) Jársz előkészítőre?

(nem az első voltam)

2015. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem tudok, mert nem tudok felutazni szerdánként&csütörtökönként előkészítőre, sulim van akkor 7-8 óráim+vidéken lakok. :/.
2015. nov. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!