Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Becsületsértés?

Osman alex kérdése:

Becsületsértés?

Figyelt kérdés
üdv, van egy ember aki állandóan provokált és kötekedett velem, én mivel normál ember vagyok és többen tanácsolták hogy nem bunyó hanem hivatalos úton járjak el én úgy is tettem, szóval feljelentettem zaklatásért és könnyű testisértésért (egyszer alám rúgott, több tanu is volt), nos ahogy megtettem a feljelentést utána már szinte nem is láttam csak távolról (beijedhetett szerintem vagy nemtom) nah az a lényeg hogy voltam kihalgatáson minden oké volt aztán amikor szembesítés lett volna akkor ő nem jelent meg, ja és ő büntetett elő életű (töbször is volt börtönben) és jelenleg is van ellene vagy két feljelentés, az a lényeg hogy a minap jött nekem egy levél, ügyvédet fogadott és az ügyvéd küldött olyan levelet hogy figyelmeztet hogy én ne terjesszek az ügyfeléről és a családjáról hazugságokat mert az illető a környékről (állítólag) több embertől halotta hogy én mindenfélének elhordom őt és a családját és hogy ez sérti a becsületét... (ami már nincs neki régóta), nos az a helyzet hogy ennek nincs köze a valósághoz hiszen én sohasem mondtam semmit róla mert ugy gondolom hogy ez személyes ügy, tehát semmit nem hiresztelek róla és nem hordom el semmineksem, az a kérdésem hogy ugye megkaptam ezt a levelet és lehet belőle valami bajom vagy tojjam le? és hogy szóljak a rendőrségnek hogy ilyen levelet kaptam vagy mi a teendő? szerintetek milyen büntetésre számíthat ez az ember?

2015. okt. 11. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a levéllel.
2015. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!