Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menők/nem menők a suliban?...

Menők/nem menők a suliban? Többi lent

Figyelt kérdés
Miért van ez? Én ezt nem értem. Vannak az osztályban a menők. És akármit csinálnak az menő. Az osztályban kb 20 lány van, de valahogy csak minket cikiznek, de minket megállás nélkül mindenért. Ha pedig visszavágunk pl ugyanazzal vagy akármi mással az már tök béna meg ciki, mikor ők csinálták,akkor meg még persze menő volt. Miért van ez? Miért pont minket cikizek? És hogyan vághatnánk vissza?

2015. okt. 11. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Egyébként nem kell velük foglalkozni, én is igy voltam a dolgokkal régebben de csak csinálni kell amit szeretsz és ha a "menők" csinálnak valamit akkor szólsz egy tanárnak, vagy elintézheted te is a dolgokat ha annyira kemény vagy :D, de nem kell ezzel a menő, nem menő témával foglalkozni.
2015. okt. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én az osztályban a "menők" közé tartozom, vagyis már iskolát váltottam, és nem is tudom lehet e eggyáltalá menőnek hívni minket. Csak azt tudom, h mi voltunk azok akik mindíg feltűnőek voltak mert mindíg mi voltunk a leghangosabbak és mi ökörködtünk legtöbbet, és mindenki velünk akart lógni. De mi nem cikiztük azt a pár lányt akik nem, és tényleg csak pár, hisz ott volt 3 lány akik mindíg csak együtt lógtak, aztán én egyiküket úgymond "kihoztam2 ebből az állapotból, mert régen is nagyon jó barátok voltunk, és tudtam h irtó jófej. De mi sosem cikiztük azokat a lányokat akik nem velünk lógtak. De a csoportunk hatalmas volt. Elég sok ilyen sztereotípia van h majd köcsögködnek a többiekkel, de én ezt még nem tapasztaltam.
2015. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
oda kell menni ahhoz aki a leginkább basztat azt olyan mellport kell neki verni h beszakadjon a tüdeje vagy szénné kell cinkelni
2015. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!