Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mások attól lesznek sikeres...

Ha mások attól lesznek sikeresek, hogy elidegenítik maguktól az embereket és a családjukat, akkor én miért nem vagyok/leszek sikeres?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 16 vagyok, de ez már mind megtörtént, mégis egy senki vagyok és az is maradok.
2010. márc. 15. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan butaságot irtál, ezt még te sem gondoltad komolyan. Légy talpraesett, légy boldog tini, és légy önmagad. Önmagad add, ne a tapasztalatokat vizsgálgasd, hogy mások milyenek, mit tettek és mit nem céljaik eléréséért. Tanulj, és szeresd a szüleidet, alkalmazkodjál te is. Most rosz korban van, amikor az ember azt sem tudja merre is lépjen. Szedd össze magadat, és igenis lesz belőled valaki! Sok sikert hozzá!
2010. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy önmagam nem létezik. Nincs behatárolható személyiségem, mindig másmilyen vagyok, tehát nem tudom adni önmagam.
2010. márc. 15. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez csak a sikerhez vezető út egyik fele.

Ha megnézed az álláshirdetéseket, mindben azt írják, hogy az ideális jelölt nyitott, barátságos személyiség, szeret csapatban dolgozni, ugyanakkor önállóan gondolkodik, viseli a felelősséget a döntéseiért.


Szóval nem elég csak elidegenítened az embereket, de az is kell, hogy egyúttal szeressenek is, és te legyél a társaság központja.

2010. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor meg biztos, hogy semmire sem viszem, mivel bunkó vagyok.
2010. márc. 16. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg egy hatalmas hülyeség... Kinek van szüksége egy bunkóra? Te bemennél egy vendéglőbe, ahol mogorva a pincér? Vagy fogadnál olyan ügyvédet, aki egy tuskó? Mondjuk a válaszaid alapján lehet... Ha már beismerted, hogy bunkó vagy, akkor miért nem próbálsz meg ezen változtatni? Ez lenne a könnyebb út...
2010. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!