Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem túl rövid ez az önéletrajz?

Nem túl rövid ez az önéletrajz?

Figyelt kérdés

Ezek vannak benne: fénykép, név, telefonszám, email cím, lakcím, születési dátum. Betölteni kívánt munkakör.

Tanulmányok (év, intézmény)

Nyelvtudás

Személyes tulajdonságok (megbízhatóság, kitartás, kreativitás, új ismeretek gyors elsajátítása)

Egyéb (Microsoft Office teljes körű használata, Internet teljes körű használata, gyors és precíz gépírás)


túl túl rövid ez így? valami nem illik bele esetleg?

(első munkahely, így erről még nem tudok mit írni)


2015. okt. 12. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
jónak kell lennie, europass-ra keress rá, azt kitöltöd ezekkel és minimum két oldalt kapsz
2015. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

+

állampolgárság:

családi állapot:

szabadidő, hobbi:

jogsi ha van:

iskolai versenyeken elért eredmmények ha van:

2015. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit SOHA ne írj bele önéletrajzba:

Korod (születési dátum), mert az alapján hamar kiszórhatja az önéletrajzod

Lakcím, mert úgyis a telószámodon és e-mail címen fog keresni nem postán, a másik, hogy ha nem helyben laksz, akkor emiatt szórhatnak ki

Családi állapot, semmi köze hozzá


A fotó is kérdéses, ne a fotó alapján döntsön, hanem amit leírva lát, ha jó az önéletrajzod, akkor behívnak személyesen, aztán ott kiderül a fizimiskád.

Ha nagyon ragaszkodnak a fényképhez: menj el egy fotóshoz egy csinosabb felsőben/zakóban, és csináltass egy-két jó fényképet, amit digitálisan kérj el. Sokkal előnyösebb lesz az önéletrajzod egy jól beállított profi képpel, mint egy előszobában készített, vagy kivágott, esetleg bescannelt igazolványképpel. Utóbbit semmiképp sem ajánlom, igazolványképen általában botrányosan festenek az emberek.

2015. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csaéűdi űllapot valóban hülyeség,

de egyetemen tőlünk kértek önéletrajzot, azonnal visszaküldték azokat, amikben nem volt ott a fényképed, a születési időd, állampolgárságod, valamint lakcímed, szóval azok igenis fontosak!

2015. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.: europass-on néztem 😊


állítólag a családi állapot, hobbi nem kell bele... Már mindegy 😊

jogsim nincs

iskolai verseny... Hát harmadikban helyesírási versenyt nyertem


végül a képet kivettem belőle, mert nem volt valami jó, és betegen inkább nem mertem másikat csinálni


köszönöm mindenkinek

2015. okt. 13. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!