Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam, vannak fiúk, akik...

Hallottam, vannak fiúk, akik szertik Leiner Laura könyveit. Miért szeretitek?

Figyelt kérdés
:)

2015. okt. 12. 22:03
 1/6 anonim válasza:
41%
En csak az Szjg-t olvastam de nagyon tetszett marmint at tudtam elni egy picit a lanyok szerepet tobb dolgot felosmerek miatta meg alapbol aranyosnak talaltam Renit. A zenei stlusom is teljesen megvaltozott hisz iszonyat jo zeneket irnak le.:)(Jet - Are you gonna be my girl?) A kedvencem:Dddd
2015. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%

Hat, az en batyam is olvasta, es valami meglepo modon szerette... Ezt nem nagyon merte bevallani..😊 Egyebkent szerintem azert szeretik fiuk is mert nagyon izgalmas, meg nekik is biztos izgi lehet latni hogy elik meg a lanyok az ijesmit...

Tudod, a jovore nezve, hogy hogy viselkedjenek ilyen esetben!😅 De van par nagyon erzekeny fiu is, akiket egyszeruen felcsigazta🐌 De azert is lehet mert mondjuk meglattak, viccbol elkezdtek olvasni, aztan mar le sem birtak rakni... Ezert hivom az Szjg-t Varazs Konyvnek...😆

2015. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál! Csak már kíváncsi voltam, mert szinte az összes SzJG-n, LL könyvőn volt a vélemények közt egy olyan írva, hogy "Fiú vagyok, mégis szeretem " . És most , mikor megjelent az Illúzió borítója, megint volt rajt egy ilyen vélemény! :D

Igen, nekem is nagyon megváltozott a zenei ízlésem. :) Popból áttértem Metál/Rock/Punkba, meg elkezdtem deszkázni is. :)

2015. okt. 13. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló! Neked is megköszönöm, hogy válaszoltál! :) Igen, az SzJG-t én is egyszerűen csak varázskönyvnek nevezem :D Ha a kezedbe veszed, úgy elvarázsol, hogy utána nem tudod letenni :D :)

Én meg arra gondoltam, hogy a fiúknak az SzJG olyan, mint a lányoknak a Papírvárosok: Nem igazán érdekli őket, lány vagy fiú szemszögéből van-e írva, elolvassák és tetszik nekik. :)

Meg én is gondoltam még arra, hogy esetleg azért is olvassák, hogy felismerjék a lányok jelzéseit, jobban megértsék őket. :)

2015. okt. 13. 19:58
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én jelenleg az SzJG-t olvasom.

Miért szeretem?

Mert visszahozza a gimis hangulatot,jó kis kikapcsolódás,a humor is rendben van. :)

Kedvenc karakterem pedig Kinga!

Valamint a Remek című könyvét is elkezdtem,annak sem utolsó a hangulata.

2015. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom érdekel-e még valakit a téma, de én pl. egy lány miatt kezdtem el olvasni Laurát, és én lepődtem meg a legjobban. Egy hét alatt kiolvastam az Ég veled-et, most jön majd a folytatása mert nagyon megtetszett.
2020. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!