Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajanlanatok nekem par olyan...

Ajanlanatok nekem par olyan filmet/sorozatot, ami egy lany eleterol szol? Pl. A lany beleszeret egy fiuba, de a fiu mast szeret. Elore is koszonom.

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy uj iskolaba kerul, uj baratai lesznek, szerelmes lesz..erre pl. az Alkonyat.. de lehet olyan is, hogy egy lany beleszeret a fiuba, de az nem szereti ot..
2015. okt. 13. 17:38
 1/1 máton zsanett válasza:

titanick,ajóslatot nézd meg az ajálom neked ha nemszeretsz sirni akor a titanickot ne nézd meg ajóslatotazér ajálom mert van bene romantikus részek meg nekem tetszik nézd meg

szerintem nekedis tetszen fog de ajálok neked még egye a hlál erkjéi csont város azis olyan majdnem mint a jósla csak kicsit külömbözik nézzd meg ha tetszet akor irj nekem jó adig énis nézzek még egy párat és majd szólók neked de ird meg aneved pontosan hogy be tudjalak keresni

2015. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!