Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek, hogy rám...

Mit tegyek? Félek, hogy rám szakad a plafon!

Figyelt kérdés
Szóval fölöttünk a szomszéd már 8 óra óta fúr, fűrészel, kalapál, és a fúrásba beleremeg az egész lakás, remeg a föld, az asztalom, az egér. És nagyon hangos is. Beteg vagyok, pihennem kéne, egész nap feküdni az ágyban, de egyszerűen ebben a hangzavarban nem bírok aludni! Felhangosítottam max hangerőre a zenét, de még így is hallom, érzem. És félek, hogy beszakad a plafon!
2010. márc. 16. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit.
2010. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz
2010. márc. 16. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:

A jó hír, hogy valszleg nem fog rádszakadni.

Kérdezd meg odafönn, hogy mégis meddig tart még, mert gyógyulgatnál szép csendben...:)

2010. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért egy födém leszakadáshoz több kell... de "munkaidőben" joga van lakásfelújítani, vagy zajjal járó cselekvést végezni
2010. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el te is fúrni valamit!

Ha azt nem tudod,késő este-éjfélkor vagy még később,kezdjél el heavy metalt vagy death metalt játszani a magnódon full hangerőn!!!!Hívjál oda 20 metálost,hogy bulizzanak,nincsenek korlátok.Mindent szabad:-)Aztán hívd át a szomszédod,miután meghallja,hogy milyen jófajta buli ez!

2010. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fönn egy ilyen nagyon nagyon nagyon gonosz öregbácsi lakik, akitől nagyon félek. és félek, hogy leszédülnék felfelé menet a lépcsőn. Asszem bebújok az asztal alá =D
2010. márc. 16. 11:53
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy joga van, nem is szólok neki, de fapapucsa is van, amivel éjszaka táncol, vagy nemtom mit csinál, azt is utálom, de biztos valamilyen szinten én is hangos vagyok, ezért nem szólok neki =)
2010. márc. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!