Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki névvel ír kérdést/választ,...

Aki névvel ír kérdést/választ, miért teszi láthatóvá a nevét?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, miért jó. Szerintem egy józan eszű ember sem akarja, hogy tudja mindenki, ő az, aki ezt és azt a kérdést meg választ írta. Vagy igen? Pont az a jó ebben az oldalban, hogy anonim.

Amúgy tudom, hogy nem jó kategória, de azért ide írom, mert igazából én már régóta csak az állatok kategóriában kérdezek és válaszolok és leginkább az itteniek érdekelnek.

Bocs a hülye kérdésért, de érdekel:D


2015. okt. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem pedig az érdekel, hogy miért ebbe a kategóriába tetted fel ezt a kérdést?
2015. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdésben.
2015. okt. 15. 20:37
 3/7 anonim válasza:
Szerintem azok írják ki a nevüket akinek jó helyezése van a toplistában. Például akumi meg stixkids nevét szoktam látni, ők elől vannak.
2015. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aha, világos.

Nicknevet a toplistások szoktak írni, teljes nevet hát, én azt láttam hogy bagy általánosságban a 9-10-14 éves korosztály ír ki.

2015. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

így van ez az oldal anonim és azzal hogy kint van a nick nevem még anonim vagyok.

egyébként meg sok vissza járó kérdező van akik már ismernek így tudják hogy bízhatnak a válaszomban.

én pont hogy azt nem értem hogy mások miért nem vállalnak fel még egy nicknevet sem a válaszaikhoz.

volt aki baromságot írt,többen ki osztottuk.

utána már névnélkül válaszolgatott de tudtuk hogy ő az.

szóval van aki nem meri kiírni,nem vállalja fel hogy nagyjából megismerje bárki is a válaszai alapján vagy hogy tudják hogy na ez az xy személy baromságokat irkál.

2015. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Névvel válaszolok, de nincs köze a toplistához. A magyarázat egyszerű: fel merem vállalni a válaszaim és az esetleges kérdéseim, kitartok a véleményem mellett. Nem trollkodok, nem szólogatok be, nem csak kritizálásból állnak a kommentjeim, igyekszem segíteni az embereknek. Szeretem, ha látják, hogy a tudom is én melyik kérdésnél az X. válasz az enyém. Engem is sokan ismernek már, nagyobb bizalommal fordulnak felém. Szerintem, akik névtelenek, azért azok, mert szégyellik a kérdéseiket és/vagy válaszaikat ill. csak túl sok a szabadidejük, az értelmi szintjük nulla, unalmukban össze-vissza lökik a baromságot a kérdések alá, segítőkészségük semmi. Természetesen vannak kivételek. A nicknevem alapján egyébként senki sem tudja meg, ki vagyok.
2015. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerinted ez az igazi nevem? Akkor meg nem mindegy hogy látszik-e? :)
2015. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!