Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válasszam ki a leginkáb...

Hogyan válasszam ki a leginkább hozzám illő Anime karaktert/nevet?

Figyelt kérdés
A hajam szőke, kb a hátam közepéig ér. A szemem kékes-szürke. Imádom az állatokat és a zenét. A barátaim a legfontosabbak számomra. Szeretek rajzolni, festeni. A kedvenc szinem a kék, a zöld, a fekete, a vérvörös stb stb. Szeretem az extrém külsőt. Ilyesmik. Ha tudsz olyan karaktereket/neveket amik szerinted hozzám illenek, légyszíves írd le nekem. Előre is köszi :)

2015. okt. 15. 21:26
 1/2 anonim válasza:

A leírás alapján azonnal Nobu jutott eszembe a Nana-ból. Egyébként úgy vagyok vele, hogy művésznevet (vagy bármilyen féle fantázianevet) nem szabad erőltetni, mert egy idő után úgy is beleunsz. Az egyik titok szerintem a valamiféle "összeköttetés". Lehet ez érzelmi, vagy valamilyen családhoz/barátokhoz/eseményekhez kötettett. Például: egyik tehetséges barátom művészneve Hana, mert sajnos nem születhetett meg a kishúga, akit Virágnak hívtak volna, és a virág japán megfelelője a "hana" szó (egyébként Dávidnak hívják). Szóval szerintem ez tényleg csak úgy jön. Ha erőlteted szerintem egy idő után úgy is beleunsz mert nincs ami "megtarthatattná" magát. Esetleg ha már nagyon kéne használj "Nézd meg a japán neved" appokat és abból hozz ki valamit.

Remélem tudtam valamit segíteni:)

2015. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! NANA az egyik kedven Anime sorozatom amúgy :)
2015. okt. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!