Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy anyósomnak van kulcsa a lakásunkhoz és használja is? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A párommal anyósomék mellett lakunk.Régebben elmesélte a párom hogy kicseréltette a zárat és az anyja vette meg hozzá a kulcsot a házhoz.És magánál hagyott egy kulcsot.Amit használ is ha bezárjuk a kaput kinyissa az ajtót és bejön.Ami egy kissé kellemetlen mert sose tudom hirtelen mikor jön be a házba.És már egy kissé zavaró.
2015. okt. 16. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az anyós személyiségétől függ, akár normális is lehet, ha "illetéktelenül" nem nyit be, nem megy be, legfeljebb csak szükséghelyzetben. Én jártam úgy, hogy hasonló helyzetben apám vitte fel napközben hozzánk a barátnőjét egy pásztorórára.
2015. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy cseréld le a zárat, vagy még egyet szerelj fel. Esetleg egy láncot rakj fel.
2015. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Leon 11 válasza:

Attól függ milyen az anyósod?

Ha az a fajta a ki kutakodik rendezkedik,vagy ha elmegy nyitva hagy dolgokat, akkor azonnal elvenném a kulcsot és pont.

Ha jó indulatú és nem okoz problémát akkor normális a dolog, mert sok családban így van.

Ahol nincs kulcs ott nincsebnek jóban az anyóssal vagy a fenti dolog miatt.

2015. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
ha megoldod hogy ne jusson be a házba akkor ez konfliktusforrás lehet.férjed mit szól hozzá,öt nem zavarja?
2015. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát szerinte se egészen normális.De ha szólnánk akkor meg így van konfliktus forrás is lehet mert megsértődhet.De ez igy meg nekem kellemetlen hogy néha nem birok nyugodtan megfürdeni se mert attól félek hogy bejön.Habár igaz szokott kopogni.Meg nem rossz asszony jól kijövünk ezért se szeretném megsérteni.
2015. okt. 16. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bezárod belültől az ajtót, és benne hagyod a kulcsot, biztos nem tud bemenni. De ezt Te is tudod.És nem gondolom, hogy nem zárjátok az ajtót.Tehát a kérdés vicces.
2015. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem teljesen normális, hogy van kulcsa. Ha bármi gond van a házban, míg ti nem vagytok otthon, egyszerűbb kulccsal bejutni, mint baltával betörni az ajtót vagy ablakot.
2015. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!