Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Alig 14 évesen minden éjjel álomba sírom magamat... Ennek több oka is van... Az egyik az itthoni el nem fogadás, ami ellenem irányul, ugyanis meleg vagyok... A másik oka pedig a magány... Pár hónappal ezelőtt volt egy barátom, nagyon szerettem, de szétmentünk. Előtte pont ugyan ez volt, ám amíg vele voltam kb. minde este mosolyogva aludtam el. Monst meg... Minden a régi... Szerintetek ezt hogyan küzdjem le ? Előre is köszönöm aa válaszokat...

#magány #szomorúság #kialvatlanság #depresszió. Sírás
2015. okt. 6. 20:34
 1/3 anonim válasza:
Pszichiátria
2015. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Talán elég egy megértő pszichológus is.
2015. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy sok kamasz küszködik önértékelési problémával. Sokan közülük úgy, hogy feltűnően nem is látszik rajtuk. Ennek ellenére nem szabad elbagatelizálni a dolgot, mert vannak súlyos esetek. Az, ha szőnyeg alá söpörjük a dolgot, nem segít. Elvonhatod a figyelmed többféleképpen az okokról, de ez csak rövidtávon segít.

A legfontosabb, hogy találj olyan közösséget, vagy akár egy embert, aki megérti a gondjaidat, és elfogad olyannak

amilyen vagy. Ez nem azt jelenti, hogy nem fog a hibáidra rávilágítani, de az alap először is az, hogy ne utasítson el. Ilyen kapcsolatot csak úgy fogsz tudni kialakítani, ha letisztázod magadban őszintén, mik a múltbeli hibáid.

2015. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!