Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan emberke aki...

Van itt olyan emberke aki otthonosan mozog a lakhatási támogatás világában?

Figyelt kérdés
Fejtörést okoz számomra az, ha tegyük fel élni szeretnék ezzel a lehetőséggel, találok munkahelyet, albérletet, de a főbérlő kér 2-3 havi kauciót is, akkor nekem, saját zsebből ki kell csengetnem tegyük fel 200e forintot, amíg a MKP-tól meg nem érkezik a válasz, az elbírálás, hogy kaphatom-e a támogatást ?

2015. okt. 16. 16:01
 1/2 anonim válasza:
Igen, mindig saját pénzből kell fizetni a bérleti díjat,minden hónapban. Bankszámláról kell utalnod és annak a bizonylatát kell bemutatni a munkaügyiben, meg számlát kell kérned az albérletről, és csak az után adják a támogatást. Kirendeltségtől függ hogy mennyi időre és mekkora összeget kapsz. Ez még mondjuk a legkevesebb, lévén, hogy a mai világban már ez is nagy segítség. Én pont most fogok költözni, és jogosult lennék a támogatásra is. Egy problémám van, hogy BP senki nem akar számlát adni az albérletről, mintha még nem is hallottak volna ilyenről :(
2015. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én adok számlát! Aktuális még?
2018. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!