Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek fotogén? Milyen...

Hogyan legyek fotogén? Milyen a jó kép titka? (Profilkép)

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

'hogyan legyek fotogén' :D

jó, hogy nem azt kérdezed meg, hogy hogyan legyél olyan ember, aki nem vagy...


ez nem tanulható dolog, vannak a fotogén emberek, akikről jó képek készülnek, vannak azok, akik kamera előtt bűnrondák (pl én is)


Próbáld magadat oldalról fotózni, minél sötétebb képet csinálj és utómunkával sötétíts még rajta!

2015. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
64%
Sajnos fotogén tényleg nem lehetsz,de esetleg ha van valamilyen előnyösebb oldala az arcodnak akkor talán vesd be azt.Pl:próbáld meg profilból vagy, ha szép mosolyod van,hát vess szmájlit,figyelj a fény viszonyokra,próbáld meg felül nézetből,mivel elméletileg úgy nagyobbnak tűnik a szemed..Mivel én gyűlölök fotózkodni ezt a gyenge tanácsot is csak másoktól hallva nyújthatom neked,azért remélem adtam valami használhatót. :)
2015. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
94%

Könnyen lehetsz fotogén ha megfigyeled az előző képeid hibáját. De foglalkozik ezzel pár cikk is mint például ez:

[link]


A jó kép titka többnyire a beállítás és igen a veled született adottságok. Ha ferde az orrod azon talán még a photoshop se segít.


A fotogénség pedig nem csak veled született adottság lehet. Legfőképpen tanulj a saját hibáidból, légy önkritikus.

2016. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!