Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azzal a kerdessel fordulnak...

Sanyi0427 kérdése:

Azzal a kerdessel fordulnak hozzatok hogy mit tegyek ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Maruhuana fuggo vagyok es regen legalabb el tudtam ugy aludni hogy el szivtam egy jo cigit de mar ugy se megy probalok egyre kevesebbet szivni ez megy is de az elalvas nem.

Segitseg.!!



2015. okt. 17. 00:17
 1/4 anonim válasza:

Hozzászokott a szetvezeted h csak úgy tud elaludni, ezt egy ejszaka alatt nem valtoztatod meg...

Én mondjuk számolni szokram, de gondolom ez neked nem segitseg. Még AZ olvasas is almosító számomra, lénteg h kifáradjal

2015. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rendszeresség is fontos, egy idő után úgy is kifárad a szervezeted, olyan nincs, vagy csak ritka betegség esetén, hogy nem alszol el. Ha nem vagy rászokva, hogy mondjuk éjfélkor alszol, hanem 3-ra vagy szokva, már akkor is lehetetlen elaludni, tehát elég sz*pós dolog az alvás, én is utálom e szempontból.
2015. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
igyál 2 doboz alkoholos sört vacsora után,attól bealszol.
2015. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cli_hlt ***** válasza:

A fű típusától is függ, hogy hogyan hat az alvásra. Némelyik nehezíti. Inkább ne szívj alvás előtt közvetlenül.


A fű miatt kevesebb REM szakaszod lesz alvás közben, így több alvásra van szükséged.


Ha elalvás előtt szívsz, csak rontasz a helyzeten.


Mivel így kialvatlan leszel, a fű hatása is módosul, több az esély a parázásra, meg egyébként is néha kellemetlenül "trippes" lesz az egész.


Ha nem tudsz leszokni, akkor is próbálj ritkítani, illetve alvás előtt nem szívni.

2015. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!