Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet nyerni a wellbiden?

Lehet nyerni a wellbiden?

Figyelt kérdés
Van ez a wellbid oldal egyszer azt olvastam hogy vannak botjai az oldalnak amik licitálnak ez igaz? A másik meg Hogy lehet e nyerni ha pl veszek kb 11000ft 1000bidet és licitálok egy több százezres tv-re ugy néztem hogy kb 1000 bid allatt mennek el én megprobálnék a végén belemenni amikor mindenkinek már kevés bidje van és északa amikor kevesen vannak így lehet rajta nyerni ha utána akár fele anyiért eladnám? Illetve ha van kb 100,000 tv-re akkor abból kevesebb pénzért simerülhet egy drágább tv-t is megszerezni nem? Segítsetek pls! Nem ismerem ezt az oldalt a bid rendszert igen de nem tudom hogy akik nyertek e már vagy használták azoknak hogy ment? Ezekre lennék kiváncsi. Válaszoljatok Pls!

2015. okt. 18. 02:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

így már világos. :D

na igen, az nekem is feltűnt :D

reálisabbnak érzem az úgymond komolytalanabb felhasználók inkább egy ilyet választanának, mint itt a kérdést feltevő, hogy valami22222222 :D

aki meg ugye komoly, az odaírja, hogy kissistvan63 meg hasonlók :D


2004-6-ban volt divat a chat.hu-n ilyen szőkecica15 meg analintruder kaliberű felhasználóneveket adni :D

2015. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jóvan ám. :D Amikor a fiókot csináltam nem foglalkoztam vele túlzottan. :) Gondoltam egyet be írtam valamit aztán mögé pár számot és már meg is van egy név. :D Bár nem a név a lényeg de akkor is nem jó? :DDD Na mind1 a lényeg a wellbid.com elkerülése. :)
2015. okt. 26. 20:13
 13/13 2xSü ***** válasza:
Nincs ezzel gond, mindenki olyan nevet választ magának, amilyet tetszik. A Valami222222 ugyanúgy megteszi, mint a 2xSü, vagy a Pistike. De az emberek egy része úgy választ nevet, ahogy te teszed. Az emberek jelentős része valamiféle tényleges jelentéstartalommal rendelkező nevet választ, nem egy véletlenszerű betűkombinációt, mint amilyenek a wellbid-es „felhasználó” nevek.
2015. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!