Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyíregyháza-Debrecen ingázást...

Nyíregyháza-Debrecen ingázást ki lehet bírni hónapokon keresztül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt koránkelésre a vonathoz, meg hogy este jön haza az ember, stb. Mennyire megterhelő, stresszes? Mennyi a menetidő vonattal? Mennyire kell vigyázni a tolvajokkal?

2015. okt. 18. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mennyi a költsége napi szinten egy ilyen útnak?
2015. okt. 18. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két évig csináltam az egyetem alatt, de csak heti 4 napot és legtöbbször ugyebár nem reggel 8-tól délután 4-ig. Munkába járnál vagy tanulni?
2015. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Munka miatt.
2015. okt. 19. 12:38
 5/5 anonim válasza:
100%

Nekem a suli miatt nagyon fárasztó. Átlagban 08:00-16:00 / 17:00ig van órám. Hulla vagyok, mire haza érek, élni sincs sok kedvem.


A vonat kb. 30 perc alatt ér be Debrecenbe, a tömegközlekedés attól függ, hová akarsz menni... (nekem személy szerint 2×30 perc naponta a vonat + 2×25 perc a villamos...)

2015. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!