Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan dolgokat akarok, amik...

Olyan dolgokat akarok, amik lehetetlennek. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

A lehetetlen alatt nem sok penzt vagy alomeletet ertek.

Hanem "mesebelit" - nem tokeleteset, hanem izgalmasat. Minden fájdalommal es erőfeszítéssel egyutt. Képtelen vagyok beleszeretni bárkibe is, de tobb könyv-játék szereplőt is láttam mar, akiért a csillagokat is lehoznam; es egyikük se egy tökéletes pasi, sőt baromi nagy küzdelem lenne mellettük az élet, de nekem úgy lenne jo.

Évek óta ez van bennem. Nem szeretem az életet, a világot, sőt ha nem lenne kiért maradnom mar rég feladtam volna, de minden nap lefekvés elott azt képzelem, hogy valamelyik világban vagyok amiről olvastam, irtam vagy hallottam.

Volt egy hosszabb párkapcsolatom, két hónapja lett vége, de próbáljuk rendbe tenni. Úgy voltunk vele, hogy ezt szexuális terén is erősíteni kell, de amikor arra került a sor hogy megpróbált kedved csinálni hozza, semmi. Arra gondoltam mi lenne, ha az en egyik ilyen "hősömet" képzelnem a helyébe most az egyszer, hátha legközelebb anélkül is jól lesz (őszinte leszek, a logikát mar en se látom), de annyi sikerült, hogy elsirtam magam.

Nem tanácsot kerek, mert szerintem fölösleges. Ha egyszer rosszul vagyok bekötve, az az en bajom. En kulturált véleményt szeretnek, esetlegesen tapasztalatot. Köszönöm


2015. okt. 21. 01:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Amikor a telefonod okosabbnak érzi magát es emiatt mar a címet is elirod... Felbecsülhetetlen
2015. okt. 21. 01:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális dolog, én sokszor lennék pókember inkább
2015. okt. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Részben normális, hogy az ember mindig többre vágyik - de meg kell találni az egyensúlyt a dolgok megvalósításában.

Próbáld meg valahogyan a vágyaidat összeegyeztetni a valósággal. Semmi gond, ha van egy álomvilág is, ahova vágysz - de legyél itthon a Földön is, és érezd jól magad itt is.

2015. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menny el phsziologushoz es nyugodj le!
2016. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Viccesnek tartom amikor ennyi idő után valaki egyértelműen fölöslegesen válaszol egy kérdésre. :D

Bár már eléggé elavult a téma, azért felhívnám a figyelmed, hogy ameddig a "menj" szót sem tudod leírni, addig senkit ne küldj pszichológushoz*.

2016. máj. 25. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor már leírhatnád azt is, hogy mi történt?
2016. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!