Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tetoválást és nem...

Szeretnék tetoválást és nem tudom hová lenne érdemes megcsináltatni.1idézetet akarok, és egy pillangót. Szerintetek? ( ismerem a googlet de én a ti véleményetekre vagyok kíváncsí, és normális válaszokat adjatok lécci) 16/L

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az idézet hosszától is függ. Nem tudom biztosra, én talán a hátamra tennék egy ilyet. Viszont a pillangóval vigyázz félreérthető.
2013. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) hogy érted hogy félreérthetö?
2013. okt. 13. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy érti ,hogy a pillangó az utca sarki lányok ill fiúk szimbóluma főleg ha a derekadra tetoválod :D
2013. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja...! értem. köszönöm a válaszodat! ^_^ :)
2013. okt. 14. 00:54
 5/7 hunbula ***** válasza:

Az idézettel nincs semmi gond, ha tényleg úgy érzed, hogy úristen, ez neked szól, rólad szól, és tíz, húsz év múlva is sokat fog mondani, akkor hajrá. :) Viszont pillangóból annyi van már, én szvsz inkább valami egyedibbet csináltatnék. Engem az is zavar, ha valakin ugyanolyan felső van, nemhogy ugyanolyan tetkó. Alapvetően ennek az egyéniségről kellene szólni, nem a divatról.

Tehát válaszolva is, a pillangót azt úgy konkrétan sehova. Egyébként pedig fiatal vagy, még nem tudod, hova kerülsz, mit hoz az élet, olyan helyre varrass, ahol szükség esetén könnyen el is tudod takarni. Tehát ne a karodra, vádlidra, dekoltázsodra. Sok helyen sajnos még mindig máshogy néznek az emberre, ha kilátszik a tetkó, és sajnos nem jó értelemben.

2013. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. :) a pillangóról lebeszéltél :D de igazad van ;) te mit javasolsz hová varrasam?
2013. okt. 14. 10:46
 7/7 anonim válasza:
Here
2022. dec. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!