Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sexchateltem egy lányal...

Csabesz77 kérdése:

Sexchateltem egy lányal skype-on és felvette videóra most azzal zsarol hogy feltölti a videót youtubra és elkúldi az ismerőseimnek facebookon?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csinálja csak nyugodtan, ezzel több bűncselekményt is elkövet, találkoztok a bíróságon.
2015. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyfelol az 1. valasz igaz.


masfelol hogy lehet mar valaki ennyire szanalmasan idiota, hogy egy vadidegennel nekiall szexchatelni??? Ennel meg a prostik is jobbak...

2015. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Angolul beszélgettem vele és amugyis csak attól parázok hogy kirakja e facre mert nem szeretném
2015. okt. 21. 16:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom elég szánalmas unatkozásom miatt most nagy bajba keveredtem nem tudom mit tegyek elégé parázok meghálálnám ha valaki tudna segíteni aki tud az legyen szíves írjon privát üzenetet előre is köszönöm
2015. okt. 21. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírtam mit tehetsz. Ha ennyire fosol, fordulj ügyvédhez. Ennél többet nem tudsz csinálni.
2015. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BaksZsolt válasza:
fel lehet jelenteni a skypenál?
2018. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!