Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van e erre valami szabály? Mi...

Van e erre valami szabály? Mi egy zsákutca végén lakunk. Velünk szemben a falu köztemető odala van, aminek a zárt kerítését felújjították dróthálóval, de az eggyik két oszlop között nem tettek dróthálót.

Figyelt kérdés
Ide helyezték el a szemetes konténert, és egy komposztáló helyet is. Folyamatosan ide parkolnak elénk az autósok akik látogatóba jönnek a temetőbe, így minket is akadályoznak sokszor a közlekedésünkben, mert nagyon szűk az utca. És többnyire innen járnak be. De az utca elején van a rendes bejárat. Nagyon büdös a szemét gyűjtő, nembeszélve a komposztról. Erre vane valami szabály?

2015. okt. 23. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen van,nem is tudom hogy gondolták komolyan ezt az egészet.Egy gond van vele,az hogy futkározni kéne a polgármester után...Szerintem fél év alatt elérheted hogy észre vegyenek.Ez van,ez Magyarország...
2017. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta csak romlik az állapot, ugyan is a konnténerből állandóan kifújja a szél a szemetet. Azt el is felejtettem leírni, hogy a faluban összeszedett szemetet, illetve az utcákban kihelyezett szemetesek tartalmát mind ide hordják a konnténerbe. És nem bezsákolva! Ha nem beleömlesztve. Rendgeteg képet készítettem már erről a dologról.
2017. márc. 18. 07:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok ide képet csatolni?
2017. márc. 18. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!