Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre a helyzetemre tud egy...

Erre a helyzetemre tud egy bank kölcsönt adni? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapja munkanélküli vagyok. Amerre lakok, szinte lehetetlen munkát találni az én végzettségemmel, de messzebb pl. Pesten volna megfelelő állás jó fizetéssel. A kölcsön ahhoz kellene, hogy el tudjak indulni távolabb a lakhelyemtől, mert ami van saját pénzem, abból képtelen vagyok lassan utazásokat is bevállalni. Jelenleg nincs jövedelmem, de mondjuk 1 év múlva el tudnám kezdeni a kölcsön visszafizetését.

Ilyen feltételekkel szerintetek valamelyik bank tud adni kölcsönt?



2015. okt. 23. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
kizart, felejtsd el.
2015. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegnap bementem az OTP-be, 20 éve van náluk számlám, havi 200 ezer ft bevételem érkezik rá, semmilyen hiteltörlesztésem, adósságom nincsen, azt hiszed, adtak rá folyószámla hitelt? NEM, mert nem munkabér címén érkezik be a pénz.


Ha ilyen körülmények között nekem nem adnak, akkor neked hogy adnának,úgy, hogy SEMMILYEN jövedelmed nincs, és majd csak 1 év múlva kezdenél fizetni.

Erre még a Provident sem ad.


Még ha lenne ingatlanod, akkor se lehetne még jelzálog hitelt se felvenni, mert ahhoz is kell jövedelemnek érkeznie a számlára.

Meg egyáltalán: a bankok nem hajlandóak 1 évig várni a pénzükre és vajon mi a garancia arra, hogy 1 év múlva el tudnád kezdeni fizetni?

2015. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!