Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem mondani jó...

Valaki tud nekem mondani jó (használható, nem elakadó, és legfőképpen megbízható) gáz-riasztó pisztolyt ami hasonlít egy Beretta 92fs-re? És hogy kb mennyi lenne az ára?

Figyelt kérdés

#gázpisztoly #beretta 92fs
2015. okt. 23. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a használhatóságon a hordhatóságot érted, akkor nem igazán létezik ilyen. Általában az olcsó kategóriában fogsz találni Beretta replikákat, nem minden esetben van biztonsági állása a kakasuknak, és 1 kiló körül van a tömegük.
2015. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A Keserű Navy a legjobb (ami az Army rövidebb változata). 16 töltény fér bele és megbízható, nem elakadó az biztos.


Más kérdés hogy sajnos nincs kakas biztonsági állása vagy repülő ütőszege, úgyhogy csőre töltve tűzkészen hordani nem a legjobb ölet.

2015. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkivek, vettem egy zoraki 918T-t
2015. nov. 12. 11:47
 5/5 anonim válasza:
Jól választottál.
2015. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!