Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson s51 sibertű beállítása?...

Tamás2000112 kérdése:

Simson s51 sibertű beállítása? 60ccm

Figyelt kérdés
gyujtás nem volt rajta de a szerelő megcsinálta és a karbit is kitakarította de valami nm jó elindulok vele max gázon leakar álni és megyek és alig gyorsul max gázon meg rángat a gyujtással nincs baj mert pöc röf én a sibertűre gyanakszom a karbit kitakarítottam de tiszta volt azért gyanakszom a siberre néztem és melyik felén kell álnia a simán vagy a másik felén? és melyik rublikában van? a motor 60ccm vagy az mindegy

2015. okt. 25. 06:52
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem súbertű, hanem fúvóka. Pár ezer forint a karbihoz a felújító készlet, én azzal próbálkoznék.
2015. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már vettem bele pár honapja és a sibertűt álitgattam de ugyan olyan mit tegyek?
2015. okt. 25. 09:01
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem kevés levegőt kap mert levettem azt a fekete gumit a karbiról és jobban megy és visszaraktam és a sibert betettem legalulra és akkor is fullad
2015. okt. 26. 07:54
 4/6 anonim válasza:
Milyen típusú a karbi ? 16n1 vagy 16n3 ? Légszűrő tiszta ? Gyertya színe ?
2015. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
minden tiszta a tipust nm tudom de a régi amin oldalt vn 2 állítócsavar a gyertya tiszta minden tiszta
2015. nov. 1. 06:32
 6/6 anonim válasza:

Súber lemezzel játszhatsz ha gondolod de a legoptimálisabb ha középen van ha legalján van akkor engedi be a legtöbb üzemanyagot a fúvókán keresztül, de még az is lehet hogy nagy a fúvóka mérete és túl dúsul a keveréked de amit mindenképpen csinálj meg az az úszószint állítás és a karbit is be kell állítani a gondolom neked 16n1 es típusú porlasztod van a nagysúberes akkor alul van az úszóház fölött egy csavart vízszintesen azt kell kifelé illetve befelé csavarnod mellesleg az is előfordulhat hogy a szivató gumi elvan öregedve és így állandóan rajta van a szivató. ez még segítségedre lehet: [link]

[link]

2015. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!