Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kaphatok csokoládéból...

Hol kaphatok csokoládéból készült sakkot? Öntőformákról már találtam információt, de nem vagyok túl ügyes, hogy saját kezűleg készítsem el.

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Édességbolt . Talán 😀 én ott nézném meg
2015. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sztem, hacsak nem műkritikusnak készülsz ilyesmit ajándékozni, akkor bizonyára nem fog megharagudni, ha meglátszik a figukon, hogy saját kézzel készültek az öntőformák és te öntötted a bábúkat is....

Öntöttem már otthon csokiból d4-től d20-id dobókockákat (a d6 az a "dobókocka", amit a "közember" ismer...a többi ilyen 4, 8, 10, 12, 20 oldalú kocka) és annyira nem bonyi (mondjuk én hobbi szinten műgyantás öntvényeket is csinálok)

Ha gondolod szívesen eltudom magyarázni lépésről lépesre egy más angol útmutató alapján....vagy akár meg is csinálom, ha nem sürgős és nem holnapra kell (van olyan csokim, ami talán nem olvad el postázás alatt, de oda is adhatom az öntőformát inkább és otthon megcsinálod az öntést magát)

2015. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendelni tudsz kézműves csokiboltokból, hívd fel őket!
2015. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Sikerült találnom az egyik üzletben!


:) :) :)

2015. okt. 30. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hurrá!
2022. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!