Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik mai híres ember (celeb)...

Melyik mai híres ember (celeb) vallásos?

Figyelt kérdés
Melyik celeb katolikus vallású? Érdekelne mert egy csomó celeb rózsafüzért hord a nyakába de nem tudom ez mögött áll e hit vagy sem.

2015. okt. 25. 21:41
 1/4 anonim válasza:
Nem nagyon jellemző, hogy nagy dobra vernék...ha van hitük. A celeb eleve nem igazán az a vallásos fajta. Híres ember - az inkább vallásos lehet. Pindroch Csaba és Eperjes Károly -szerintem ők igen, pl.
2015. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#1 "A celeb eleve nem vallásos fajta" :DDD 1. Ez rohadtul úgy hangzott mintha valami állatra mondanád, hogy milyen "fajta". 2. A celebség mért zárná ki a vallásoságot? Kiket nevezünk celebnek? Azokat akik valami hülyeség miatt vannak a médiában, pl. VV szereplők. Akik hétköznapi emberek többi celeb tsukkal együtt. És pont ők ne lennének vallásosak? Amúgy kapásbó tudok neked mondani 2 sztárt akik katolikus vallásúak. Robbie Williams és Madonna is katolikus vallású, Ben stiller, Adam Sandler, Zac Efron, Steven Spielber zsidó, Richard Gere pedig Buddhista.
2015. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azokra a celebekre gondolok, akik megélhetésből adják el az életüket képes magazinoknak, meg tévéknek -hát, én úgy látom ezek az emberek nem arról híresek ,hogy mondjuk bármilyen vallást szigorúan tartanának.
2015. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Senkisem a vallásáról híres.... Max buddha, dalai láma, de ők nem igazán celebek.
2015. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!