Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek anno ki jött be leginká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek anno ki jött be leginkább Charlie angyalai közül (Cameron Diaz, Lucy Liu, Drew Barrymore)? És most? Változhat egy ember ízlése ennyit? Más is tapasztalta ezt?

Figyelt kérdés

Nekem még gyerekként Cameron Diaz jött be nagyon. A másik kettő színésznő egyáltalán nem érdekelt. Drew-t nem igazán tartottam szépnek, az ázsiai lányok meg nem érdekeltek akkor még. Aztán teltek az évek, és kezdtek megtetszeni az ázsiai csajok, és Lucy Liu lett a number one. Most viszont már egyértelműen Drew Barrymore-t választanám hármójuk közül. Nagyon szépnek találom, tetszik a különleges arca. Cameron pedig már egyáltalán nem jön be.


És veletek mi a helyzet? :)


[link]

[link]

[link]

[link]



2015. márc. 30. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, de amúgy egyik csaj se tetszik, D.B. legkevésbé...
2015. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem is a filmen van a hangsúly, hanem a színésznőkön.

Neked még nem volt olyan, hogy hosszú idő után megváltozott volna az ízlésed (mondjuk nők terén?

2015. márc. 30. 12:36
 3/8 Interferencia ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy anno ki mennyire jött be, de most hármójuk közül Cameron Diazt mondanám, bár nem ezen képek alapján.
2015. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
Bár szétnézve a mostani képeik között C. D.-on eléggé látszik már az öregedés, szóval a jelenlegi helyzet alapján én is Drew Barrymore-t mondanám.
2015. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Off:

Az elsõ kép annyira durván szét van PS-olva, hogy az valami hihetetlen.


Nekem amúgy D.B. tetszett mindig a legjobban.

Luci Liu sose jött be.

Cameron Diaz-nak az alakja meg nagyon nem nõies (nem azért, mert vékony. Hanem mert abszolút nincs dereka, teljesen egyenes. Igaz, ezeken a képeken nem látszik.)

2015. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lucy Liut választom amikor bőrruhában eligazítást tart :)
2015. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Lucy Liu! :)

Cameron Diaz sose vonzott, Drew Barrymore-ral sincs baj, de akkoris Lucy Liu a legjobb hármójuk közül.

2015. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cameron Diaz maradt, volt és lesz is örökké:).
2015. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!