Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy mennyivel...

Csak én érzem úgy mennyivel jobb "gyerekkorom" lett volna, hanem a mai világba születek?

Figyelt kérdés
azért tettem idézőjelbe, mert azért még én is valamilyen szinten gyereknek számítok:) (17/l) Onnan jött a gondolat, hogy amikor még a nagyszüleim éltek, mindig nosztalgiáztak, és azóta valahogy közelebb érzem a múltat..,bennetek sosem fogott el ilyen érzés?

2015. okt. 25. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat szoktál otthon lenni?

Minden élethez lehet alkalmazkodni...

2015. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzel így, sokakban megfordul a gondolat ha hallják az idősebbek nosztalgiáját. Mikor annyi idős leszel te is, ezekre az időkre fogsz csodás gyerekkorként tekinteni.
2015. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem örülj, hogy tablettel a hónod alatt bújtál ki anyádból. Gondolj bele, csak egy ötvenessel kellett volna korábban születned, és szívhattad volna a fogad Kádár bácsi rendszerében, mehettél volna kisdobosnak az úttörőtáborba.
2015. okt. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-ső: nem, sokat járok el itthonról, csak sajnos az összes "barátom" megváltozott (drog, pia cigi[ezek nálam pedig tiltólistán vannak], és bár így is velük tartok, de már eléggé kiábrándítóak tudnak lenni.., ne értsd férre szeretem őket, meg minden, csak én nem szeretnék ebbe az irányba haladni


2-es: örülök, hogy nemcsak én érzek így, és remélem igazad lesz :)


3-mas: tudod megvan minden kornak a maga bája, és rossz oldala..,most talán jobb amit Orbán "bácsi" kitalál?? és nehogy azt hidd, hogy minden tizenévesnek apple telefonnal szaladgál, a szüleivel ordítozik, ha nem a legjobb elektronikus kütyüt kapja meg karácsonyra. Amúgy amikor születtem, még csak második generáció mobilok léteztek, nemhogy tabletek xd, a mai napig nincs is és nem is bánom.. Az úttörő dolog nem értem miért lenne olyan nagy baj.., szívesen kipróbáltam volna :D

2015. okt. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!