Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha látok egy apukát esetleg...

Ha látok egy apukát esetleg nagypapát, aki önfeledten játszik a kisgyermekével, unokájával a játszótéren, strandon, mindig jobb kedvem lesz. A saját gyerekkorom jut az eszembe. Miért lát mást az önkéntes "sasszem"?

Figyelt kérdés

Hogyan lett évtizedek alatt a gondos szülőből, nagyszülőből

egyesek szemében potenciális bűnöző? Miért érzik egyesek, hogy nekik közbe kell lépniük, jelenteniük kell? Mondjuk ki nyíltam, ami az én gyerekkoromban természetes volt, az miért lett mára pedofil gyanús tevékenység?



2014. jún. 20. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Párom sokat játszik a fiúnkkal, de még nem támadta le a kommandó soha. Miről beszélsz?
2014. jún. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Első, arról, hogy nagyon sokan mág farkast kiáltanak, és ha úgy fogja meg, vagy csikizi a kislány a nagyapa, nagybácsi azt már szexuáli irányultságúnak veszik.


Ez hlyeség, oda kell figyelni a bántalmazás jeleire, persze, de nem minden apróságból elefántot csinálni.

2014. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj hogy ez emberek is egyre butábbak és egyből bélyegeznek,hogy gondolkodnának egy picit.

Ilyennel inkább városban találkozni jobban szerintem mert a falun általában azért ismerik egymást az emberek,legalább látásból.

2014. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mit vártál, manapság a mikulás ölébe ülni is azonnal szexuális célzatú dolog...
2014. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb kedvem lesz. Főleg azért, mert a legtöbb barátom és ismerősöm apukája vagy alkoholista, és/vagy leszrta a családját, jó látni pozitív példát is.
2014. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

Én jobban tudom!

És mi van akkor ha tényleg egy igazi perverz a Mikulás ? :)

Mert ilyen akár elő is fordulhat sajnos.Igaz nem nagy eséllyel de sosem lehet tudni.

2014. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!