Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Fáradékonyság,...

Mi a baj velem? Fáradékonyság, rossz kedv.

Figyelt kérdés

Állandóan fáradékony vagyok, nincs kedvem semmihez. A hangulatom nagyon rossz, folyamatosan ingerlékeny vagyok? Az iskolai feladatok elvégzésére is csak nagyon nehezen veszem rá magam. Ez az egész az elmúlt egy évbe folyamatosan ingázódott (elmúlt egy éven belül 2x költöztem, de ezzel semmi bajom nincs) voltak jobb napjaim, de olyanok is amikor az ágyamat alig bírtam hagytam el. A problémára már anyu is felfigyelt, de neki se tudtam elmondani, hogy mi a bajom.

Aki tud segíteni annak nagyon megköszönném.. 13/L



2015. okt. 26. 18:30
 1/3 anonim válasza:
Ó, velem is ez volt/van... Szerintem egyértelműen a kevés alvás a baj. Én mondjuk 5-6 órát alszom egy nap, tudom, hogy változtatnom kéne, de suliidőszakban nem engedhetek meg magamnak több alvást, ez van. Nem tudom, te mennyit alszol, de ha megteheted, próbáld meg növeni az alvási idődet 1-2 órával, és figyeld meg, hátha energikusabb leszel. 15/L
2015. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, mindenképp ki fogom próbálni :)
2015. okt. 27. 12:40
 3/3 anonim válasza:
Örülök, ha segíthettem:)
2015. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!