Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pestiek tudnátok nekem segíteni?

Pestiek tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, érettségivel, szeretnék felköltözni Budapestre és ott dolgozni. Az interneten már keresgéltem szállásokat és munkalehetőségeket is, de nem vagyok tisztában azzal, hogy mi a realitás Pesten.

Tudnátok segíteni nekem abban, hogy mennyibe kerül fenntartani egy albérletet és milyen területen lenne érdemes elhelyezkedni? Gondolom első sorban nehezebb fizikai munkával lenne érdemes próbálkoznom, mert ott talán magasabb a fizetség. Bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok! Előre is köszönök minden segítséget!



2015. okt. 27. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a fizikai munka jobban fizet...egy szakma nem ártana, sajnos az érettségi önmagában nagyon kevés. Legalább nyelvtudásod van?


Én Budapesten egy szép, tágas, 13. kerületi lakásban éltem, 3-an voltunk, 29000 Ft volt a lakbér, erre jött a rezsi, átlagosan 40-45 ezer körül fizettünk fejenként havonta. A leghidegebb téli hónapokban 50 ezer volt a max, amit fizettem.


De ezzel nagy szerencsém volt, hogy a lakás is szép volt, jó helyen is volt és ennyiből kijött...úgyhogy erre kicsit többet számolj, az a biztos.

2015. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Szobát bérelj ez már 30-35-ből kijöhet.

2. Az érettségi kevés,de Mekibe vagy ilyen helyekre elég.

3. Legyen legalább 150-200 induló tőkéd! Mert ugye kell kaució a lakásra,kaja,bérlet,...

2015. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 200 ezer indulóra gondoltam én is, leginkább az érdekelne, hogy mennyit lehet keresni Pesten? Tudom elég tág fogalom... de még is mit ajánlanátok, amivel fenn is tudnám magam tartani a kezdetekben? Esetleg létezik valami képzés, tanfolyam, ami szállással és keresettel is párosulna? Az interneten alig találok valamit...
2015. okt. 27. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

"Esetleg létezik valami képzés, tanfolyam, ami szállással és keresettel is párosulna? Az interneten alig találok valamit..."


Kolesz sok suliban van.


Mellesleg,ha javasolhatok:


a. [link]


b. [link]


Ez mindent megold egy fiatalnak.

2015. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!