Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztis az apám! Mit csináljak?

Hisztis az apám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van az édesapám, aki minden nap dolgozik, délelőtt, délután, munkahelyen, otthon, stb, és néha a munka során bepöccen. én szoktam segíteni neki a munkában. valamikor higgadt, valamikor dühös(nem tudom hogy miattam dühös-e vagy sem. elgondolkozok azon hogy milyen hibát követtem el már megint) volt egyszer egy olyan eset ahol én tv-zek, a nővérem tanul, az anyám meg pihen, apám meg dolgozik. eszembe jutott az, hogy lemegyek apámhoz, hátha társaságra vágyik. ő dolgozott, én néztem mit csinál. Egyet fingottam, megkérdezte, hogy én voltam-e, mondtam hogy igen, egyből elkezdett hisztizni és el is küldött engem. Igen ennyire forrófejű. Persze mint mindenki én is követek el hibákat, na de 1 fingásért? Szeretem apámat, mert nem egy lusta ember, csak szeretnék segíteni neki hogy ne legyen forrófejű, van valami tanács? (még azért is kiakadt egyszer mert kilógtam a tömegből)

2015. okt. 27. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha egész nap dolgozol, hazamész és ott is dolgozol, akkor nem akarod, hogy a fiad 10 percig ott nézzen aztán odafingjon...


Lehet, hogy túlreagálta, de az alapján, amit leírtál eléggé sokat dolgozik, így megérthető.


Majd ha idősebb leszel és tele leszel felelősséggel, gondokkal és munkával be fogod látni, hogy ez bizony nem egy egyszerű dolog.


Megoldás: ne fingj amikor dolgozik.

2015. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!