Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a Gyakori kérdéseken az...

Mi a Gyakori kérdéseken az hogy ez a kérdés sérti valakinek a jogait?

Figyelt kérdés
Törölték a kérdésemet mert megkérdeztem azt hogy hol tudom megnéztni felirarosan a yu yu hakushot.

2015. okt. 27. 21:44
 1/4 anonim válasza:
Gondolom le van védve a film, és mivel a kérdésedben benne volt a címe, letörölték a kérdést.. :(
2015. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt hogy tudom megkérdezni? Írjam körül vagy mi mert van sok kérdés amiben ki van írva a neve?
2015. okt. 27. 22:02
 3/4 2xSü ***** válasza:

Ugye a sorozatnak van jogtulajdonosa, ő birtokol minden jogot. Ide tartozik a fordításhoz való jog is. A jogtulajdonos adhat ilyen jogot valakinek, pl. egy filmnél a film kiadója ad jogot arra, hogy a filmet szinkronizálják, feliratozzák. Ha van ilyen hivatalos felirat, akkor annak is van jogtulajdonosa, legálisan elvileg a sorozat feliratos változatának megvásárlásával lehetne csak megnézed. (Gondolom ez triviális, és gondolom hivatalos felirat nincs hozzá.)


Minden más vagy a film eredeti jogtulajdonosának, vagy a jogosult fordítónak a szerzői jogait sérti, pont annyira illegális ezt terjeszteni, mintha egy filmet, szoftvert akarnál illegálisan beszerezni.


Itt nem tudod feltenni a kérdést a szabályok megszegése nélkül, illetve nem tud rá senki releváns választ adni a szabályok és a hatályos magyar jogszabályok megszegése nélkül.

2015. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen.
2015. okt. 28. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!