Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hagyma leve tényleg jó a...

Kistakacs95 kérdése:

A hagyma leve tényleg jó a hajnak? Serkent, és erősíti?

Figyelt kérdés
Egy csomó mindent olvastam a hagymáról. Állítólag nagyon jó a hajnak. Hogy miért? Erősíti a hajszálakat, és serkenti is. (Állítólag) Mivel nagyon sok mindent ki próbáltam már a hajamra, amiben persze káros anyagok is voltak, így annyira nem félek a hagymától, hisz abban tényleg nincs semmilyen káros anyag, tartósító szer (stb..)Azt írják róla Orvosok hogy 1 hónap után már észre lehet venni a hajon, hogy jó irányban változott. 1 héten 3x kell ezt a kúrát csinálni. De a hagyma szagát a hajról lehet csökkenteni, alma ecettel. Szerintetek? neki álljak?

#hagyma #hajra?
2015. okt. 30. 13:02
 1/1 anonim válasza:
Igen nagyon jó nekem kb 2 halatt 1-2 cm-t nőtt én nem használtam heti 3x de az eredmény így is látszódott.. a szaga nem marad benne ha 2x samponozod..amugy nekem ki is szőkítette egy kicsit az alapból természetes szőke hajamat. Csak ajánlani tudom :)
2015. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!