Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A The Forest nevű játékban be...

A The Forest nevű játékban be lehet állítani régebbi verziót, mondjuk V. 0. 03?

Figyelt kérdés

Mert nemrég megvettem steamen, és túl bonyolult a menüje a v. 0.23-nak. (Asszem 23 lehet, hogy 24) És a videókból az jobban tettszett. Ott már pont volt mentés meg minden. Valamit ott a steamen nem lehet beállítani, hogy a forest visszaálljon arra a verzióra amelyiket akarom?

Meg hátha kicsit laggmentesítené.



2015. okt. 30. 13:05
 1/5 anonim válasza:
Ezt sajnos nem lehet :(
2015. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gond:D nem tudod, hogy lehet azt beállítani, hogy ne csússzon el a kép? mert megvettem és amikor elindítom, így el van tolódva a kép, és pont a hpmat meg a kaja csíkokat nem látom :D valami tanács. laggmentesítéshez is írhatnál párat. nemmintha laggolna csak egy picit néha elég rendesen beszaggat és nem tudsz vmit? pls?:D
2015. nov. 2. 19:53
 3/5 CukorHero válasza:
Vedd lejjebb a felbontást, akkor talán nem lóg majd ki az állapotjelző a képről, a grafikát pedig vedd lejjebb, ha laggol.
2015. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbáltam már miden felbontáson de mindegyiken el van csúszva kivéve a legalacsonyabban e akkor meg olyan homályos, hogy azt sem tudom hol vagyok. valami pls. 1920X nemtudom hanyasra szokták miden forestél, hogy kiláttszon, de az enyémnél nincs olyan csak 1200 valamennyi x valamennyi a max. nem tudod, hogy lehet azt beállítani, vagy indítási opciókba valami? köszi előre is.
2015. nov. 2. 20:29
 5/5 anonim válasza:
Milyen operációs rendszert használsz?
2015. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!