Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud erről a dologról...

Valaki tud erről a dologról mondani valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap dél óta fájt a fejem azt hittem az időre csinálja oké elvoltam vele, gyógyszerezni nem akartam magam este aludtam egy jót és reggelre semmi fejfájás nem volt.

reggel kelek fel a homlokomon megjelent kettő pattanás, de az ki is fakadt. Most észre vettem hogy vannak a mellkasomon pattanások pár darab ha megszámolom olyan 4 darab hátamon három ha jól számoltam.Bárány vagy rózsahimlőre gondoltam de a tünetek semmi nincs se láz se hidegrázás semmi rossz közérzet semmi ilyesmi amit összehordtak csak tegnapi fejfájás de az elég rossz volt. és egy pattanásom viszket csak de nem vakaródzok mer még nem derült ki micsoda, holnap megnézetném dokival csak nem tudom mi lehet hogy hülyét csináloke magamból vagy tulreagálom nem tudom mit tegyek szerintetek?


2015. nov. 1. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

hipohonder vagy...

csak pattanások semmi komoly

2015. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!