Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? ( többi lent)

Hogyan tovább? ( többi lent)

Figyelt kérdés
13/L a suliban pont az otthoni arcom ellentéte van. Elég fiús vagyok, és ezen szeretnék változtatni. A hajamat copfba hordom, mert félek kiengedni, vagy is attól, hogy majd mindenki megnéz meg ilyenek. Ezt a részét eléggé elcsesztem mert amikor a mostani sulimba jöttem akkor kellett volna kiengednem a hajam. Hogyan változtassak ezen úgy, hogy ne nézzen meg mindenki?? Hogyan legyek nőiesebb?? Valaki segítsen!!!
2015. nov. 2. 00:22
 1/2 anonim válasza:
Szia , én fiú vagyok.. a suliban nekem is voltak problémáim , nem a coffommal :) De voltak. Arra rájöttem az évek során, hogy semmi értelme nincs ilyesmin rágódni, főleg nem egy 13 éves lánynak :) Ne érdekeljen hogy más mit mond rollad, ez csak tönkretesz ha erre fókuszálsz, szarj le mindenkit, ha tényleg nem érdekel hogy ki mit mond rád, annál jobb érzésed nem lesz, egyébként meg hord úgy a hajad ahogy neked tetszik :) Ha mégsem tudod igy jól érezni magad , beszéld meg anyuddal, menjetek el fodrászhoz, vágass egy menő frizurát :) Ennyit tudok tanácsolni, érezd jól magad a bőrödben, és szard le hogy ki mit mond...
2015. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! Sokat segítettél!! :) :)
2015. nov. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!