Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtátok milyen egyszerű a...

Tudtátok milyen egyszerű a tanulás nyugtató zene mellett?

Figyelt kérdés
Romlottak a matek jegyei,már sok mindent kipróbáltam ,de semmi nem vált be. Próbáljátok ki ,hogy a youtube-ba beírjátok "nyugtató zenék tanuláshoz" és miközben házit csináltok vagy gyakoroltok,interneten oldotok meg példát ,hallgassatok ilyen zenéket! EZ CSAK EGY AJÁNLÁS! Megéri kipróbálni ,mert nekem csak ez vált be! Több óra gyakorlással semmire sem mentem! Ez nem csak a matematikára igaz! Ha nektek a töri,biosz,irodalom,nyelvtan,fizika,kémia....stb. nem megy nyugodtan szerintem megéri kipróbálni és megnézni.hogy javulnak egyre csak a jegyek! :)
2015. nov. 2. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban, sőt, a youtube-on fent van (vagy volt, remélem, nem került le) Domján László kíváló, a tanulást segítő egyszerű, hétköznapi praktikái, melyek többségének hatékonyságát tudományos vizsgálatok is alátámasztják.


Egészen az olyan egyszerűektől, hogy tarts kb 20 percenként 5 perc relaxációs szünetet, tanulás közben (grafikonnal szemlélteti, ez miért hatékony, fiziológiás okokkal, tényezőkkel levezetve), egészen az agykontrol jelentőségéig, bár utóbbiról abban a néhány részben

nem nagyon ejt szót egyébként.


Áh, megtaláltam, ebben a lejátszási listában az első három video az egykori VHS videokazetta anyaga, három részre szabdalva

(kb 40+45+25 percesek),


az NE ZAVARJON MEG, H ROSSZ a címeik elején

A SZÁMOZÁS!


1 , 3 , 5 - ezek az elején a számozások, de hamegnézitek,


a címeik végén ott a helyes sorrend:

1., 2., 3. részek.


Én anno végignéztem egymás után, valóban így függenek össze. Legalább kétszer láttam, és nagyon hasznosnak találtam egészében is, részleteiben szintén, de jobban javaslom végignézni, vannak téynezők, melyek összefüggenek egymással, László előadásában.


https://www.youtube.com/playlist?list=PLNEhFrye0-5eF259eLrkx..

2015. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ez tetszik:


[link]

2016. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!