Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két tini lányom van, most...

Két tini lányom van, most várom a harmadikat. Szerintetek mikor érdemes Németországba költözni?

Figyelt kérdés
Terveztük párommal, h kiköltözünk. Már a hely is megvan, stb. Szülés előtt, vagy után érdemesebb kimenni? Kinek milyen tapasztalata van?

2015. nov. 2. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fél, hogy a kedves Mohamedek majd leteperik a lányaidat, őket nem nagyon érdekli az ilyesmi.
2015. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon a területen, ahova mennénk, nincsenek "Mohamedek", vagy legalábbis elenyésző.. :)
2015. nov. 3. 08:52
 3/3 anonim válasza:

17 eves leszek,es 15 eves voltam mikor kikoltoztunk nemetorszagba es minden tapasztalatommal amim nekem es ismerosoknek van csak azt tudom mondani hogy minnel hamarabb!! minnel kisebbek a gyerekek annal konnyebben fog menni a nyelv,annal hamarabb fogjak megtanulni es hamarabb is illeszkednek be.

ha esetleg azert van felelem hogy masik orvos kene a babanak mashol lenne a szules vagy milyen lenne az ellatas akkor azt rogton el is oszlatnam mert ez nem magyarorszag..ellatnak,es szivesen teszik.

az orvosok orulnek hogy segithetnek,a tanarok orulnek hogy tanithatnak,es igy tovabb..mivel kapnak eleg fizetest ahhoz hogy idot es energiat is aldozhassanak a munkajukba.

szerintem meg mindenkepp akkor kene mikor a kicsi nincs kiszakitva egy kornyezetbol..az idosebbeknek kicsit nehezebb lesz mindenkit hatrahagyni,de ez az amin az ido tenyleg segit..es ha barmi kerdesuk lenne nekik tenyleg szivesen valaszolok,jo volt hogy nekem annak idejen volt ugyanigy valaki aki a millio kerdesembol csak parat is de meg tudott valaszolni.

nagyon sok sikert kivanok!

2015. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!