Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes a facebook...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes a facebook-os meleg csoportokba belépni? Van valakinek valamilyen tapasztalata velük kapcsolatban? 20/f

Figyelt kérdés
Most jutottam el arra a szintre, hogy már nem érdekel, ha megtudják rólam mások is, és most teljesen felbátorodtam, azonban még mindig vannak kétségeim.

2015. okt. 26. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak kamusokat találtam ott:(
2015. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem érdemes... gondold végig, hogy azok a "normális" melegek általában, akik titkolják, velük még nyugodtan végigmehet az ember az utcán. Ellenben aki felvállalja, az értelemszerűen jobban elengedi magát, b*zisabban viselkedik, hiszen nem fél attól, hogy mások meglátják rajta, mivel nem titkolja. Na már most a facebook-os meleg csoportokban nagy többséggel ezek vannak, hiszen a csoportba belépés valódi profillal, az már önmagában egy coming out.
2015. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
A második érv zseniális és IGAZ
2015. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Kedves 3-as, köszönöm, s egy like-ot azért nyomhatnál, én is nyomok neked. :D
2015. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igazatok van! Jobban belegondoltam, és mégsem csatlakoztam egyikhez sem. Csak néha elkap egy érzés, hogy valamit lépnem kell, mert már teljesen kikészülök a színészkedés miatt. De ezek csak pillanatnyi fellángolások, és tudom, utána megbánnám a dolgot. Szóval egyelőre türelmes maradok.

2015. okt. 26. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele baj :) Pl exemnek nagyon bevált ő teljesen közösségi életet él a csoport segítségével, színházba járnak, sportolni! Szóval, ha neked nem probléma, hogy egyeseken látszik, illetve benne vagy a közösségi programokban. Akkor szerintem érdemes... Nekem viszont nem vált be, valahogy nem egyezik a látásmódom a melegek többségével :) (titkos csoport) szal ha belépsz nem tudja senki, hogy tag vagy...
2015. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ezek zárt csoportok, nem titkosak, szóval mások látják magát a csoportot is, és a tagokat is.
2015. okt. 26. 21:27
 8/9 ftf1983 ***** válasza:
100%

Én tagja vagyok több zárt és titkos meleg csoportnak Facen és nagyon jó. Nagyon sok jó barátot szereztem a csoportoknak köszönhetően. Az évek alatt több nagyon jó közös progikat csináltunk, buliztunk, moziztunk, stb. Többször előfordul, hogy ha valakinek valamilyen segítség kell akkor segítünk egymásnak. Sok féle meleg van ezekben a csoportokban, de pont ettől jó. Az sem mellékes, hogy több olyan fiatalnak segítettünk önmagát elfogadni és felvállalni, akik hasonlóan voltak, mint Te Kérdező.

Akik meg azt írják, hogy ilyen csoportba csak azon melegek vannak, akiken látszik és polgárpukkasztóak azok nem valószínű, hogy tagjai voltak ilyen csoportoknak.

2015. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ezt honnan veszed? Ez az új ajándék a cheetos zacsiban?
2015. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!