Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önvédelemre szeretnék használn...

Önvédelemre szeretnék használni sprayt. Hozzáértő itt?

Figyelt kérdés

Sok a kóborkutya, kéne valami spray. Ez milyen? [link]


Ha esetleg tudsz jobbat, kérlek linkeld (azt is hogy honnan tudom rendelni) SOS! még ma meg szeretném rendelni. Nagyon szépen köszönöm.


2015. nov. 3. 05:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. nov. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon drágát, ennyit nem költök a dögökre. Sprayt keresek. Köszi .
2015. nov. 3. 06:58
 3/13 anonim válasza:
Ha sok a kóborkutya gyepmestert kell hivni. Mert falkában öregekre v gyerekre támadhatnak. Én paprika sprayt vettem vadászboltban. De én nem.kutya miatt.
2015. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hiába van kihívva, mivel lebeszélte vele a polgármester hogy ne vigye el őket. Nincs rá pénz. Feljelentgetés se használ. Úgyhogy meg kell védenem magam és a gyerekeket. Tudna valaki linkelni?
2015. nov. 3. 07:33
 5/13 anonim válasza:

Egyszerű: Idehaza,legálisan csak a CS s a CR hatóanyagú lehet nálad.


Pl. ez kiváló: [link]


Bármely katonai,vadász vagy military shop tartja.


VIGYÁZZ!!! Ez: [link] és ez: [link] semmit nem ér!

2015. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!
2015. nov. 3. 11:33
 7/13 TappancsMancs ***** válasza:
Visine szem spray. :P
2015. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az ecetes savanyu szagotcis ruhellik. Nem tudom mrnnyire válik be. De ezek a kutyák veszélyesek is vagy csak te félsz? Mert ha futsz vagy félsz,tuti h megkergetnek. De ha annak látod vegyël paprika sprayt.
2015. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A paprika spray tuti használ. 3000Ft volt. Legális. Medvére használ akkor kutyára is....
2015. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Defenol Cs-t rendeltem, már megérkezett. Köszi a segítséget. Nemtudom hogy veszélyesek-e, de mindenesetre az én gyerekeimmel ne lakjanak jól.
2015. nov. 4. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!