Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fából szeretnék medál (szerűsé...

Fából szeretnék medál (szerűséget csinálni). Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval egy 5x5cm-es vagy 6x6 cm-es(1 maximum 2cm vastag) köralakú medált szeretnék csinálni amibe egy jelet szeretnék belevésni. valaki tudnak segíteni, hogy honnan szerezzek ehhez fát, vésőt(vagy mivel csináljam), segítséget, hogy hogyan megy ez. Amit ezzel kapcsolatba tudtok, jöhet. Ajándéknak készülne. Köszi. :)
2010. márc. 18. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki valami ötlet? :)
2010. márc. 19. 18:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem menj ki erdőbe keress egy olyan ágat ami nincs teljesen elszáradva szal nem esik szét a kezedben vagdosd szeletekre mint az uborkátXD és az egyik szeletből tudsz faragni és ha elrontod ott a többi szelet..és lehet kapni ilyen vésőt mint amivel azokat a figurákat szokták gesztenyéből meg iylenek..bocsi csak ennyit tudok segíteni...tudod kreativitás ;) bármiből lehet remekmű
2010. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja tudom, nekem is ez volt az első gondolatom, csak ha esetleg valaki szakmaibb segítséget tudna nyújtani azt megköszönném. De azért köszi :)
2010. márc. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!