Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Média tagozatos középsuli...

Média tagozatos középsuli hármassal?

Figyelt kérdés
Kizárólag Budapesten, nem hű-hó elvárásokkal. Tudom, hogy sokat szeretnék, de legalább tippeket írjatok légyszíves. Ha lehet reálisan, tehát nem Leövey-izünk...

2015. nov. 4. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Médiához miért kéne jobb???


Én elkövettem azt a hibát fiatalon, hogy média szakos gimibe mentem, nem mondom, hogy rossz, de fölösleges.


Hidd el, nem túl nagy az elvárás sehol.

2015. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hú, köszi:D


Én nem tartom annyira feleslegesen mert én ezen indulok el, tudom, hogy abszulúte nem számít, kb. egyenrangú egy sima gimivel, de ha más nem legalább emelt számban olyan dolgokat csinálhatok amiket szeretek.

2015. nov. 5. 15:36
 3/6 A kérdező kommentje:
feleslegesnek*
2015. nov. 5. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, feleslegesnek nem felelesleges, nem is úgy értem (nem úgy akartam kifejezni)


Én is arra mentem, hiába nem arra folytattam, tehát egy érettséginek pl kifejezetten könnyű, plussz pont :P


Szóval nem kell aggódnod, be fogsz kerülni :)

2015. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen most megnyugodtam:D

Amugy te hova jartal?:D

2015. nov. 7. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
SzBG-re, de az már megszűnt D:
2015. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!