Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit kell csinálni?

Most mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a sims free play-t. Nagyon jól haladok benne de az éttermes eladat egyik részénél elakadtam.

Szóval itt lenne a feladat:

Sous judgemental

Have a sim make a mud pie

The grouch dropped a musty old notebook. It was hard to read, but it seemed to have recipes on it! Mud pies, tar soup and goop goulas. Gross! Wait... Maybe that's what the grouch likes to eat!

Have a sim make a mud pie in a garden patch.



Ez lenne a feladat. Nem sok mindent értek belőle. A leírásból kiszeddetm ezt-azt, de az utolsó sorból csak annyit hogy egy simem csináljon mud pie-t, de hogy hol azt már nem tudom.

Aki megcsinálta már ezt a feladatot és emlékszik még rá leírná nekem hogy mit csinált.

A válaszokat előre is köszi, már vagy 1 hete szerencsétlenkedek vele és a google fordító sem segitett, mert a patch-ra tapaszt írt ki, a garden patch-re meg valami kert helyrerakást.


2015. nov. 6. 10:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!