Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem látom a saját...

Miért nem látom a saját rajzaimat ha felteszem őket DeviantArt-ra?

Figyelt kérdés
Többnyire animéket rajzolok és amikor feltöltöm a képeket akkor megkeresem azt a kategóriát amibe feltöltöttem, de nincsen köztük.Ez alapból így van? vagy hogy működik ez? Bocsánat hogy ilyen tudatlan vagyok, csak pár napja regisztráltam deviantart-ra és nem értek néhány dolgot.A válaszokat előre is köszönöm.

2015. nov. 6. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A saját deviantartos profilodnál fogod látni a képeidet. Ha a kategóriát nézed és a legfrissebb nézetre van beállítva, nem pedig legnézettebbre, valószínűleg akkor sem fogod látni, mert millió képet tesznek fel naponta.
2015. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem van egy inaktív profilom amiről kipróbáltam és arról látom a képeimet, amúgy magnak nem, szóval szerintem nem láthatod a sajátjaidat.
2015. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!