Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manga rajzolás?!?

Manga rajzolás?!?

Figyelt kérdés
Ebben a videóban milyen tollat használnak, és mi az a szürke kis cucc amit kivág (5:27) és hol lehet ezeket megvenni?A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. nov. 7. 23:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. nov. 7. 23:44
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontos tollmárkát nem tudok mondani, mivel ez egy felgyorsított videó, így nem az a lényeg, hogy mivel dolgozik, hanem hogy hogyan.

A szürke cucc raszterfólia (screentone), egyébként ebayen keress rá erre is meg tollakra is (beírod, hogy manga pen akkor szerintem kiadja). Arra készülj, hogy nem lesz olcsó. (Egy tízdarabos raszterfólia a4 méretben 7000 volt szállítással, amit én legutoljára néztem.) Érdemesebb olcsóbb alternatívákat keresni (alkoholos filc, tűfilcek, digitális raszterezés).

2015. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
milyen az a digitális raszterezés?
2015. nov. 8. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Láttam benne raszterfóliát és ahoz való szikét, neopiko line 3 tollakat különböző vastagságban, mintha egy copic marker is lett volna ott. A fekete ecsetes toll márkáját nem ismerem.
2015. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha esetleg megpróbálod digitálisan, akkor ajánlom a Clip Studio Paint nevű programot. Direkt manga rajzolásra van, én ezzel dolgozom. :)
2015. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem tudok digitálisan rajzolni...legalábbis nem próbáltam még de...nem értek hozzá :D
2015. nov. 8. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Digitális raszterezésben egy mangarajzoló programban adod hozzá a rasztereket a rajzhoz. Egyébként nem kell profinak lenni digitális rajzolásban, van ismerősöm, aki kézzel rajzolja a mangáit és csak a raszterezést meg a szövegeket csinálja MangaStudioban.

[link]

2015. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
milyen manga rajzoló programok vannak?
2015. nov. 9. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Például a MangaStudio :)
2015. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Clip Studio Paint
2015. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!